ZAPOWIEDŹ - "Pierworodna" Tosca Lee


Opis pierwszej części "Potomkowie":

Masz 21 lat i zaczynasz wszystko od początku w obcym miejscu, z nowym imieniem i nowym życiem. Aż pewnego dnia nieznajomy mówi ci, że jesteś potomkinią “Krwawej Hrabiny” Elżbiety Batory, największej morderczyni wszech czasów. I że jesteś ścigana. Nie wierzysz mu. Ale zabójca naprawdę się pojawia. Uciekasz… Po przebudzeniu nie pamiętasz nic. Nie wiesz, jak się nazywasz i skąd pochodzisz. Nie rozpoznajesz ludzi. Masz tylko ostrzeżenie, które napisałaś do siebie samej, zanim wymazałaś z pamięci całą przeszłość: „Emily, to ja. Ty. Nie pytaj o dwa minione lata… Nie szukaj ich w pamięci i nie staraj się grzebać w przeszłości. Od tego zależy twoje życie. Życie innych ludzi również. Tak przy okazji, nie masz na imię Emily…” Wszystkie odpowiedzi leżą w przeszłości, którą postanowiłaś pogrzebać. Tylko jedno wiesz na pewno: twoi bliscy zginą, jeśli nie odzyskasz utraconych wspomnień. Jednak by ocalić innych, musisz najpierw sama nie dać się zabić… Musisz poskładać puzzle ze swojej przeszłości. Czekają cię niezwykłe podróże po całym świecie, trafisz do ukrytych podziemi Europy, gdzie poznasz tajne stowarzyszenia. Uważaj, komu ufasz, gdyż szybko zawarte sojusze z przeszłości nie gwarantują przetrwania, jednak bez nich na pewno nie przeżyjesz… Wypełnieni adrenaliną, ognistym romansem i mrożącymi krew w żyłach nagłymi zwrotami akcji „Potomkowie” to współczesna opowieść o 400-letniej wojnie między potomstwem „Krwawej Hrabiny” Elżbiety Batory, największej morderczymi wszech czasów, a tajną organizacją dążącą do zlikwidowania każdego jej potomka. Opowieść o poszukiwaniu siebie pośród wielowiekowych intryg i podziemnej scenerii Europy... i determinacji pewnej dziewczyny, aby przeżyć. 

Recenzje: 

„Najlepszy w swoim rodzaju, porywający thriller. Żywe dialogi i zaskakujące zwroty akcji”. Lissa Price, autorka międzynarodowych bestsellerów „Starter” i „Ender” 

„Miejcie się na baczności! Po otwarciu tej książki nie da się jej odłożyć!” Maria V. Snyder, autorka serii „Twierdza Magów” 

„Niezwykły pomysł na powieść. Tosca Lee przeszła samą siebie tą oryginalną, misternie snutą historią”. J.T. Ellison, autorka bestsellerowych kryminałów 

O autorce: Tosca Lee to wielokrotnie nagradzana pisarka, autorka powieści, które znalazły się na liście bestsellerów “New York Timesa”, jak „Legenda Sheby”, „Judasz” czy „Diabeł. Autobiografia”. Ukończyła studia anglistyczne w Smith College. Od dziecka podróżuje po świecie w poszukiwaniu przygód. Obecnie Tosca Lee mieszka na Środkowym Zachodzie z mężem i dziećmi. 

Dane wydawnicze: Wydawnictwo IUVI | Format: 135 x 205 mm | s. 392 | Cena: 34,90 zł | Wiek: 16+ ISBN 978-83-7966-027-8| Data premiery: 26.10.2016 r. | www.iuvi.pl 

Opis drugiej części "Pierworodna":

Miłość, tajemnice i nagłe zwroty akcji w fascynującej kontynuacji "Potomków"!Nagle, w jednej chwili, powraca cała przeszłość Audry. Wymazane na jej własne życzenie wspomnienia zostały jej zwrócone. Wreszcie Audra wie, dlaczego to zrobiła – by uratować córeczkę. Teraz musi znaleźć swojego największego wroga, Historyka, i położyć kres trwającej od wieków wojnie między Potomkami a Dziedzicami – raz na zawsze. Ale najpierw musi uratować swojego męża Lukę, który jest więziony przez Dziedziców. Nie jest to proste, a sprawy komplikują się dodatkowo, ponieważ Audra działa poza prawem. Nie ułatwia zadania także fakt, że kobieta zmaga się z rosnącą potęga swej mocy i jej bolesnymi skutkami ubocznymi.
Kiedy podła zdrada krzyżuje jej plany, Audra nie wie, komu ufać. Z pomocą mnicha heretyka, sprawdzonych przyjaciół i hakera Błazna szuka sposobu, aby pokonać Dziedziców i uratować pozostałych Potomków. Ostateczna konfrontacja z zaskakującym i nieubłaganym obrotem spraw będzie śmiertelnie niebezpiecznym sprawdzianem mocy Audry.

Czy okaże się wystarczająco silna?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Przy komentowaniu koniecznie zostaw link do siebie! Dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie moich wypocin. To wiele dla mnie znaczy <3

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka